Методичний центр "Беяхад"

У методичному  центрі «Беяхад», який успішно функціонує на базі Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту «Бейт-Хана», з 2003-го року і понині працює інноваційний  проект підтримки молодих спеціалістів, який  допомогає  кожному учителеві івриту і єврейских традицій.

 

«Беяхад» - перший методичний центр такого рівня в країнах СНД. Цей проект є успішним завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду ім. Пинкуса, який був заснований  в 1977 році Єврейським агентством, Всесвітньою сіоністською організацією і урядом Ізраїлю з метою розвитку єврейскої освіти в країнах діаспори.

Проект «Беяхад» ставить перед собою мету домогти молодим вчителям підвищити свій професійний рівень, а також отримати ступінь «бакалавра» за фахом «викладач івриту і єврейських традицій» з можливістю роботи в усіх  єврейських учбових закладах, законну можливість викладання  в середніх школах країн СНД і Балтії.

З моменту початку работи програми в 2003 році і понині підвищили кваліфікацію і отримали ступінь "бакалавр" більше 200 студенток.                         

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom