Методичний центр "Беяхад"

У методичному  центрі «Беяхад», який успішно функціонує на базі Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту «Бейт-Хана», з 2003-го року і понині працює інноваційний  проект підтримки молодих спеціалістів, який  допомогає  кожному учителеві івриту і єврейских традицій.

 

«Беяхад» - перший методичний центр такого рівня в країнах СНД. Цей проект є успішним завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду ім. Пинкуса, який був заснований  в 1977 році Єврейським агентством, Всесвітньою сіоністською організацією і урядом Ізраїлю з метою розвитку єврейскої освіти в країнах діаспори.

Проект «Беяхад» ставить перед собою мету домогти молодим вчителям підвищити свій професійний рівень, а також отримати ступінь «бакалавра» за фахом «викладач івриту і єврейських традицій» з можливістю роботи в усіх  єврейських учбових закладах, законну можливість викладання  в середніх школах країн СНД і Балтії.

З моменту початку работи програми в 2003 році і понині підвищили кваліфікацію і отримали ступінь "бакалавр" більше 200 студенток.                         

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.